MZ 1000 SF
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy MZ 1000 SF 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Výkon motoru | 113 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9000 ot/min |
| Točivý moment | 98 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 7000 ot/min |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 999 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1445 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 209 kg |
| Objem palivové nádrže | 20 l |
| Řidičská oprávnění | A |
MZ 1000 SF Historie
MZ 1000 SF 2008

112 HP
998 cm³
210 kg
MZ 1000 SF 2007

112 HP
998 cm³
210 kg
MZ 1000 SF 2006

112 HP
998 cm³
210 kg
MZ 1000 SF 2005

112 HP
998 cm³
210 kg
FAQ MZ 1000 SF
- Jaká je současná tržní cena MZ 1000 SF?
- Současná tržní cena MZ 1000 SF, rok výroby 2005, je 189 840 CZK s průměrně najetými 30 270 km.
- Který je lepší? MZ 1000 SF nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný MZ 1000 SF?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů MZ 1000 SF.
- Jak stabilní je cena použitého MZ 1000 SF? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2005 byla stabilita ceny MZ 1000 SF velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -29% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární MZ 1000 SF?
- Na trhu je po MZ 1000 SF velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.

























